Automatyzacja powiadomień MPK cz.1 -> Wstęp

Automatyzacja powiadomień MPK cz.1 -> Wstęp

Automatyzacja powiadomień jest to cykl artykułów poświęcony automatyzacji pobierania postów z Twittera. Jako wzór posłuży nam profil komunikacji miejskiej we Wrocławiu @AlertMPK, który udostępnia informacje dotyczące wydarzeń drogowych z udziałem komunikacji miejskiej. Cykl ten będzie oparty o wiedzę, która przedstawiłem podczas warsztatów we Wrocławiu.

Plan działania na kolejne tygodnie wygląda następująco:

Podczas każdego tematu postaram się szczegółowo wyjaśnić pewne aspekty usług, które będziemy wykorzystywać oraz skupimy się na usługach (model PaaS oraz SaaS) chmurowych takich jak:

Na sam koniec aplikacja , która wspólnie stworzymy “Automatyzacja powiadomień” będzie w stanie bardzo niskim kosztem (wręcz zerowym) wysyłać powiadomienia. Powiadomienia z naszego systemu trafią bezpośrednio na skrzynkę użytkowników zapisanej w naszej tabeli. Ten kurs jest tylko zobrazowaniem możliwości jakie daje nam chmura Azure i jak możemy ją wykorzystać aby można było stworzyć coś wielkiego niskim kosztem oraz niskim wkładem własnym. Mi osobiście chmura bardzo umożliwiła tworzenie aplikacji dlatego mam nadzieję, że po tym kursie będziesz miał/a rozszerzone horyzonty dzięki czemu będziesz w stanie tworzyć ciekawe aplikacje znacznie szybciej i efektywniej.

Wpis powstał dzięki firmie www.hued.meDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *